Команда

  • Індивідуальне архітектурне проектування, виробництво і монтаж конструкцій для скління фасадів.

  • Професійна команда архітекторів, дизайнерів і конструкторів. Ми спеціалізуємося на створенні та реалізації житлових і офісних комплексів.

  • AKSELROD ESTATE
    consulting & development

    Компанія здійснює повний спектр діяльності щодо реалізації інвестиційних проектів у будівельному секторі. Спеціалізація - елітна нерухомість

DAYTONA DEVELOPMENT COMPANY — повний комплекс девелоперських послуг.


ТОВ «ДАЙТОНА ГРУП» створено 26.02.2018р. На момент реєстрації за плечима фахівців нашої команди вже було 12 реалізованих проєктів житлової та комерційної нерухомості у Дніпрі та Києві.

За 6 років роботи під брендом DAYTONA DEVELOPMENT компанія наростила портфель вже власних проєктів, розширила перелік послуг з розвитку будівельних ділянок, зайняла провідні позиції на ринку нерухомості Дніпра та розширила географію присутності, започаткувавши будівництво багатофункціонального комплексу в Ужгороді.

На початок 2024р. в активі фахівців нашої компанії 15 успішно реалізованих об'єктів. На завершальній стадії 2 проєкти у Дніпрі — MAYAK та MARSHALL, загальною площею 88 тис. м2. Будівництво цих комплексів ми відновили одними з перших у місті ще у березні 2022р. В активній фазі будівництва — MAVERICK в Ужгороді.

За період повномасштабного вторгнення ми вже ввели в експлуатацію 2 об'єкти —  2 чергу партнерського проекту GENEVE і MOZART.

У 2021р. отримав сертифікат готовності клубний будинок К12 — перший проєкт, який «ДАЙТОНА ГРУП» реалізувала власними силами.

У 2019р. у структурі DAYTONA DEVELOPMENT COMPANY було створено генпідрядну організацію ТОВ «МЕГА ЛАЙН», що спеціалізується на управлінні будівельно-інвестиційними проєктами середнього та значного класу наслідків. Що дозволило розпочати реалізацію проектів «під ключ»: від концепції до введення об'єкта в експлуатацію.

Наступним логічним етапом у розвитку стало формування 
Керуючої команди. Це гарантія того, що життя у наших готових комплексах  буде організовано на належному рівні, а весь потенціал, який ми закладали, використовуючи якісні матеріали та обладнання, буде використаний задля благополуччя мешканців по максимуму.

«ДАЙТОНА ГРУП»  це амбітні цілі, злагоджена робота, мобільність у прийнятті рішень, повна віддача та відповідальність за результат.