Команда

  • Індивідуальне архітектурне проектування, виробництво і монтаж конструкцій для скління фасадів.

  • Професійна команда архітекторів, дизайнерів і конструкторів. Ми спеціалізуємося на створенні та реалізації житлових і офісних комплексів.

  • AKSELROD ESTATE
    consulting & development

    Компанія здійснює повний спектр діяльності щодо реалізації інвестиційних проектів у будівельному секторі. Спеціалізація - елітна нерухомість

DAYTONA DEVELOPMENT COMPANY — повний комплекс девелоперських послуг.


ТОВ «ДАЙТОНА ГРУП» створено 26.02.2018 р. На момент реєстрації за плечима фахівців нашої команди вже було 12 реалізованих проектів житлової та комерційної нерухомості у Дніпрі та Києві.

За 4 роки роботи під брендом DAYTONA DEVELOPMENT компанія наростила портфель вже власних проектів, розширила перелік послуг із розвитку ділянок будівництва та зайняла провідні позиції на ринку нерухомості Дніпра.

На початок 2022 р. в активній фазі будівництва є 4 об'єкти загальною площею понад 135 тис. м2, готовий клубний будинок  17,9 тис. м2 та партнерський проект GENEVE на завершальній стадії реалізації  63,3 тис. м2.

У 2020р. у структурі DAYTONA GROUP було створено генпідрядну організацію ТОВ «МЕГА ЛАЙН», що спеціалізується на управлінні будівельно-інвестиційними проектами середнього та значного класу наслідків. Що дозволило розпочати реалізацію проектів «під ключ»: від концепції до введення об'єкта в експлуатацію.

У 2021р. отримав сертифікат готовності клубний будинок К12  перший проект, який DAYTONA GROUP реалізувала вже власними силами.

Наступним логічним етапом у розвитку стало створення Керуючої компанії. Це гарантія того, що життя в готових комплексах DAYTONA GROUP буде організовано на належному рівні, а весь потенціал, який ми закладали, використовуючи якісні матеріали та обладнання, буде використаний задля благополуччя мешканців по максимуму.

Команда DAYTONA GROUP  це амбітні цілі, злагоджена робота, мобільність у прийнятті рішень, повна віддача та відповідальність за результат.